Nadruki na opaskach VipBand

opaski na rękęIndywidualny nadruk na opaskach zapobiega oszustwom.
Oferujemy numerację seryjną, kody kreskowe, numerację indywidualną z bazy danych, nadruk: imienia, nazwiska, wieku, nadruk zwykłymi farbami, specjalną folią – również błyszczącą, farbami widzialnymi pod światłem UV oraz nadruk pełnokolorowy. Wymienione opcje umożliwiają zwiększenie bezpieczeństwa osób płacących za wstęp. Nadruk daty na opasce i zmiana kolorystyki opasek (na każdy dzień imprezy inna) zwiększają również bezpieczeństwo, aby osoby niezaproszone nie dostały się na imprezę.

opaski identyfikacyjneJak zarobić na opaskach?
Wielu sponsorów chętnie zapłaci za reklamę na opasce, która użyta będzie na imprezie masowej (sponsoring) – namów firmy do umieszczenia ich logo na opaskach! Możesz także wydrukować na opaskach ofertę specjalną i będzie to częścią promocji, która pomoże zwiększyć sprzedaż. Opaska może posłużyć jako bonus, np. klient decydując się na konsumpcję w lokalu “X” otrzymuje 10% rabatu mając opaskę na ręce.

opaski na rękę z kuponamiOpaska z kuponami.
Jeżeli szukasz indywidualnej opaski, która może być wykorzystana jako karnet z gratisami, oferujemy Ci opaskę WRIST-RIDER MULTI-TAB. Opaska posiada od 3 do 10 odrywanych kuponów, które mogą być dowolnie zadrukowane, np. kwotą (5 PLN) lub gratisem np. kiełbaska, napój itp.

opaski identyfikacyjne z kuponamiSkuteczna kontrola wstępu i dostępu dzięki numeracji seryjnej.
Wystarczy, że zamówisz opaski SUPERBAND 460 z numeracją seryjną i odrywalnym kuponem w standardzie lub też opaski TYTAN BAND 2066, które mają w standardzie numerację seryjną i kupon. Dzięki odrywanym kuponom kontrolnym opaski te możesz stosować do promocji specjalnych z losowaniem nagród w konkursach, zawodach, loteriach. Zasada jest prosta: wygrywa osoba, której numer z opaski jest zgodny z numerem umieszczonym na wylosowanym kuponie.

opaski identyfikacyjne z nadrukiem UVNadruk UV.
Nadruk widoczny pod lampą UV doskonale dodatkowo zabezpiecza Twoją opaskę przed ewentualnym fałszerstwem.